Związek Agentów i Morskich Przedsiębiorstw Rekrutacyjnych
Association of Polish Manning Agents and Recruiters
BALTEAM CREWING AGENCY Sp. z o.o.
BALTEAM CREWING AGENCY

BALTEAM CREWING AGENCY Sp. z o.o.

W roku 1990, po przeszło 20 latach pracy na morzu , założyciel i dyrektor firmy kapitan ż.w. Sławomir W. Pietrusiewicz podjął wyzwanie zorganizowania i poprowadzenia prywatnej agencji załogowej, która z jednej strony sprostałaby najwyższym standardom międzynarodowej żeglugi, z drugiej zaś spełniała oczekiwania Polskich marynarzy o rzetelnej, przyjaźnie nastawionej, z miłą i fachową obsługą agencji.

             Dzisiaj Balteam to zespół zaangażowanych, doświadczonych i kreatywnych ludzi znających doskonale warunki pracy na morzu, wypełniających szybko i profesjonalnie zlecenia armatorów przy pełnej satysfakcji marynarzy i ich rodzin. Te  zespołowe umiejętności a zwłaszcza odpowiedzialność za losy naszych załóg są podstawą stałego rozwoju i pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

         Armatorzy, których reprezentujemy oferują zatrudnienie głównie na statkach typu general cargo, coaster, RO-RO, car carrier, multi purpose , heavy lift, offshore units, chemikaliowcach jak również na masowcach, kontenerowcach, luksusowych jachtach, statkach pasażerskich ( wycieczkowcach) typu CARNIVAL.

           Długoletnia współpraca naszych armatorów i marynarzy świadczy o korzystnych warunkach zatrudnienia i wysokich kwalifikacjach rekrutowanych przez nas pracowników. W roku 2013 mieliśmy przyjemność zorganizowania uroczystości pożegnania marynarzy/ oficerów po okresie 25 letniej pracy u tego samego armatora w związku z ich przejściem na zasłużoną emeryturę.

            Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami opierała się na wzajemnym zaufaniu, wysokiej jakości usług i profesjonalnym działaniu. Zależy nam na utrzymaniu jak najlepszej opinii wśród Marynarzy.