Związek Agentów i Morskich Przedsiębiorstw Rekrutacyjnych
Association of Polish Manning Agents and Recruiters
DANO Sp. z o.o.

DANO Sp. z o.o.

Firma DANO powstała w listopadzie 2002 roku. W ubiegłych latach firma głównie opierała się na świadczeniu usług zarządzania technicznego flotą statków, rekrutacji załóg, koordynowania i aranżowaniazamówień na statki, usług księgowych, rozliczeń finansowych, planowania budżetów itp.

Obecnie firma DANO współpracuję głównie z norweskimi armatorami, specjalizującą sie w świadczeniu usług w sektorze offshore: rekrutacją i obsadzaniem statków wysoko wysokokwalifikowanymi załogami, prowadzeniem rozliczeń finansowych załóg, aranżacją dostaw części zamiennych i materiałów, prowaintu, zaopatrzeniem statków, a także ubezpieczeniami morskimi i lądowymi.

Spółka od wielu lat kooperuje głownie z norweskimi armatorami wyspecjalizowanych jednosktek typu offshore: DSV, MPSV, ROV, ERRV, PSV, AHTS czy holowniki zostały wykorzystane w wielu projektach, np. w Afryce Zachodniej (Nigeria, Ghana, Kongo) przy operacjach nurkowych, na Karaibach (Wenezuela), a także przy projektach budowy platform lub konserwacji przybrzeżnych instalacji z wykorzystaniem ROV prowadzonym na morzu Północnym.

Firma DANO posiada bogate doświadczenie w branży morskiej. Naszym głównym celem jest wykonywanie zadań w jak najkrótczym czasie, za jak najatrakcyjniejszą ceną, a także wykonywanie powierzonych zadań z dużym zaangażowaniem, wiedząc, że dzięki naszej efektywnej pracy będziemy w stanie zbudować długą, korzystną dla obu stron współpracę.